Shiraz University 
International Division (SUID)

اطلاعیه ثبت نام پذیرفته شدگان مقطع دکتری Ph.D ( نیمه متمرکز ) آزمون سراسری سال 1398 پردیس دانشگاه شیراز

اطلاعیه ثبت نام پذیرفته شدگان مقطع دکتری  Ph.D ( نیمه متمرکز )

آزمون سراسری سال 1398  پردیس دانشگاه شیراز

 

 ضمن عرض تبريك و خير مقدم و آرزوي موفقيت براي پذيرفته شدگان آزمون نيمه متمركز دكتري تخصصي سال تحصيلي 99-98پردیس دانشگاه شيراز، توجه پذيرفته شدكان محترم را به نكات زير جلب مي نمايد.

دانشجوی گرامی، فرآیند ثبت نام شما در پردیس دانشگاه شیراز به ۲ صورت اینترنتی و حضوری است، که انجام هر دو نوع ثبت نام الزامی است.

 1. ثبت نام اینترنتی: این نوع ثبت نام از تاریخ دوشنبه 18/6/98 تا شنبه  23/6/98 از طریق سایت پردیس دانشگاه شیراز به آدرس www.suid.shirazu.ac.ir خواهد بود. لازم است برای ثبت نام اینترنتی، حتماً از قبل اسکن مدارک مورد نیاز که در ادامه این اطلاعیه آمده است تهیه شده باشد.

( عکس ۴×۳  با وضوح dpi۳۰۰ و فرمت jpg و بقیه مدارک با وضوح dpi۱۵۰ و فرمت jpg ).

 • حجم هریک از فایل­ها نباید از KB ۳۰۰ بیشتر باشد.

ثبت نام اینترنتی شامل مراحل زیر است:

 • ورود به سایت  پردیس دانشگاه شیراز به آدرس www.shirazu.ac.ir
 • مشاهده لینک ثبت نام پذیرفته شدگان در سایت پردیس دانشگاه شیراز و کلیک بر روی لینک ثبت نام؛
 • درج شماره داوطلبی، شماره شناسنامه و کدملی و تأیید آن؛
 • دریافت شناسه کاربری و رمز عبور و مشاهده لینک ورود به سیستم اتوماسیون آموزشی و تأیید آن؛
 • مشاهده سیستم اتوماسیون آموزشی دانشگاه شیراز و درج شماره کاربری و رمز تأیید آن؛
 • مشاهده دستور العمل ثبت نام و مطالعه دقیق آن؛
 • تکمیل اطلاعات پایه به صورت صحیح و تکمیل تک تک فرم­های ثبت نام و تایید آنها. بدیهی است که تکمیل هریک از فرم­ها الزامی بوده و در صورت عدم تکمیل آن امکان ورود به فرم­های بعدی وجود ندارد؛

تذکر: کلیه مکاتبات با استفاده از اطلاعات پایه از طریق سیستم اتوماسیون آموزشی انجام می پذیرد. عدم تکميل فرم­ها، يا درج اطلاعات غلط و يا به صورت ناقص موجب عدم ثبت نام نهايي شده و باعث ایجاد مشکلات آتی مي­گردد و عواقب آن به عهده دانشجو خواهد بود.

2. ثبت نام حضوری: پس از اتمام ثبت نام اینترنتی، لازم است بر اساس زمانبندی که از طریق سیستم اتوماسیون آموزشی دریافت می­نمایید، با دردست داشتن اصل و کپی مدارک لازم، شخصاً به دانشکده مربوطه  مراجعه نمایید.  شایان ذکراست انتخاب واحد نیمسال دوم 98 منوط به ثبت نام حضوری و تایید نهایی تکمیل پرونده است؛ لذا تاکید می­شود در تاریخ اعلام شده حتماً حضور داشته باشید.

ثبت نام حضوری  در تاریخ های 24 و 25 شهریور ماه در خیابان قصردشت- نبش قم آباد واحد بین الملل دانشگاه شیراز از  ساعت 8 الی 12:30  صبح  و 13:30 الی 15    بعداز ظهر خواهد بود.

توجه:  حضور شخص پذیرفته شده برای ثبت نام الزامی است.

مدارک لازم :

 1. اصل و یک برگ تصویر مدرک کارشناسي (ليسانس) مورد تاييد وزارت علوم، تحقيقات و فناوري يا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکي و يا شوراي عالي انقلاب فرهنگي که در آن معدل دوره کارشناسي (ليسانس) قيد شده باشد، به انضمام ریزنمرات مقطع کارشناسی.
 2. اصل و یک برگ تصویر مدرک کارشناسي ارشد (فوق ليسانس) یا دکتری حرفه ای مورد تاييد وزارت علوم، تحقيقات و فناوري يا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکي و يا شوراي عالي انقلاب فرهنگي(حداکثر تا تاریخ 31/6/98) که در آن معدل دوره کارشناسي ارشد(فوق ليسانس) قيد شده باشد، به انضمام ریزنمرات مقطع کارشناسی ارشد.
 3. پذيرفته شدگاني که به دلايلي قادر به ارائه اصل مدرک کارشناسي ارشد (فوق ليسانس) یا دکتری حرفه ای نمي باشند، لازم است اصل گواهي تاييد شده توسط دانشگاه يا موسسه آموزش عالي محل اخذ کارشناسي ارشد (فوق لیسانس) یا دکتری حرفه ای با محتوای فرم الف موجود در وب سایت سازمان سنجش را ارائه نمایند. ضمنا ریزنمرات مقطع کارشناسی وکارشناسی ارشد الزامی است.
 4. اصل شناسنامه و کارت ملي و دو سري فتوکپي از تمام صفحات آنها؛
 5. ۶ قطعه عکس تمام رخ ۴×۳ تهيه شده در سال جاري
 6.  : ۱۲ قطعه عکس ۴×۳ تهيه شده در سال جاري منحصراً برای برادرانی که با توجه به ضوابط پس از ثبت نام در مؤسسه آموزش عالی برای آنان معافیت تحصیلی صادر می گردد.
 7. ارائه مدرکي که وضعيت نظام وظيفه آنها را با توجه به بند « مقررات وظيفه عمومي » مندرج در صفحه ۳ دفترچه راهنماي ثبت نام و شرکت در آزمون ورودي دکتري « ph.D » ( نيمه متمرکز ) سال 1398 مشخص کند ( براي برادران ).
 8. حکم مرخصي سالانه يا موافقت کتبي و بدون قيد و شرط سازمان متبوع براي کارمندان دولت.
 9. ارائه معرفي نامه رسمي مبني بر واجد شرايط بودن براي استفاده از امتياز ويژه مربيان رسمي قطعي و رسمي آزمايشي وزارت علوم تحقيقات و فناوري. این سهمیه شامل مربیان رسمی قطعی و رسمی آزمایشی دانشگاه­ها، موسسات آموزش عالی وابسته به وزارت علوم تحقیقات و فناوری که پذیرش دانشجوی آنها از طریق آزمون سازمان سنجش آموزش کشور صورت می­پذیرد، است.  
 10. واريز مبلغ -/970000ريال( نهصد و هفتاد هزار ريال) بابت هزینه امور ثبت نام، قابل پرداخت به صورت اينترنتي از طريق رمز دوم کارت هاي عابر بانک، بانک  هاي عضو شتاب (درفرم پرداخت اینترنتی هزینه امور ثبت نام در فرایند ثبت نام) تأکید می­شود وجه ثبت نام حتماً بایستی از طریق اینترنت به حساب مربوطه واریز شده و به هیچ عنوان در ثبت نام حضوری قابل پرداخت نیست. ضمنا هزینه پرداخت شده به هیچ عنوان مسترد نمی­گردد.
 11. فرم مخصوص معدل و تعداد واحدهای گذرانده دانشجویان سال آخر دوره­های کارشناسی ارشد و یا دکترای حرفه­ای متقاضی شرکت در آزمون ورودی دوره دکتری (Ph.D) سال 1398 مندرج در دفترچه ثبت نام مقطع دکتری 98 استخراج در سایت سازمان سنجش آموزش کشور به انضمام ریز نمرات دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد؛
 12. مدارک مالی لازم:

پذيرفته شدگان لازم است علاوه بر مبلغ فوق، مبلغی نيز بابت شهريه علي الحساب که در جدول زیر آمده است به صورت اينترنتي واريز نمايند. متذکر مي شود دانشجو جهت پرداخت اينترنتي شهريه خود مي بايست از يکي از کارت بانک هاي عضو شتاب که داراي رمز اينترنتي و رمز دوم مي باشد استفاده نمايد.

گروه های آموزشی

مبلغ به ریال (یک نیمسال)

مهندسی ، کشاورزی و دامپزشکی

127512000

علوم پایه و روانشناسی بالینی

118404000

سایر رشته ها

100188000

 

 

قابل توجه پذيرفته شدگان :

مبلغ واريزي به هيچ وجه قابل برگشت نمي باشد. در ثبت نام خود دقت كافي به عمل آوريد.

 تصویرآخرین حکم کارگزینی وفيش حقوقی ضامن جهت ارائه به دفتر اسناد رسمی الزامی است.ضامن می بایست شاغل در یکی از ارگانهای دولتی و يا ارگانهاي خصوصي معتبر و يا داراي پروانه كسب معتبر باشد.ضمناً ضامن مي تواند كارمند بازنشسته دولت نيز باشد.

تذکر مهم :

 (این تعهد می بایست در دفتر اسناد رسمی وباحضور داوطلب وضامن توسط دفترخانه تهیه وتنظیم ودر سربرگ مخصوص دفاتر اسناد رسمی تایپ وممهوربه مهردفتراسنادرسمی گردد درغیر این صورت از نظر دانشگاه فاقد اعتبار وغیر قابل قبول می باشد )  

ضمناً اطلاعات اين مدارك بايد در ثبت نام اينترنتي شما درج گردد. درج اطلاعات اشتباه پي گرد قانوني دارد.

 

  قابل توجه دانشجویان مشمول نظام وظیفه :

 • کلیه دانشجویان مشمول نظام وظیفه  لازم است علاوه بر مدارک مربوط به ثبت نام که در بالا  ذکر گردیده مدارک زیر جهت تشکیل پرونده نظام وظیفه تهیه و به پلیس +۱۰ مراجعه نمایند و فرم ثبت نام اولیه را از پلیس + 10 اخذ و در روز ثبت نام حضوری به همراه داشته باشند.
 • دونسخه پرینت فرم تکمیل شده درخواست معافیت تحصیلی (دریافت از فرایند ثبت نام)
 • یک نسخه پرینت تکمیل شده مشخصات فردی مشمول جهت صدور مجوز ثبت نام ( دریافت از فرایند ثبت نام)
 • یک نسخه کپی کارت ملی
 • یک نسخه کپی شناسنامه
 • یک نسخه کپی آخرین مدرک تحصیلی
 • یک قطعه عکس رنگی زمینه سفید پرسنلی

*تذکر: آدرس پلیس+۱۰ در ذیل این اطلاعیه درج گردیده است.

توجه :

 1. کلاس ها از روز 23/6/98 شروع خواهد شد. و برنامه کلاسی در زمان ثبت نام حضوری اعلام می گردد.

 

 1. جهت تکمیل کارنامه سلامت جسم پس از مراجعه به سامانه سجاد و تکمیل صفحات 1،2،3 با به همراه داشتن فرم ثبت نام کارنامه سلامت جسم و صفحه 4 کارنامه از تاریخ 1/7/98 لغایت 27/9/98 از ساعت 9 الی 12 روزهای شنبه تا چهارشنبه به مرکز درمانی دانشگاه شیراز واقع در فلکه نمازی درمانگاه شهید مطهری طبقه همکف مراجعه نمایید.

 

 1. کلیه دانشجویان جدیدالورود لازم است قبل از ثبت نام با مراجعه به نزدیک ترین مرکز درمانی محل سکونت خود در سامانه پزشک خانواده ( سامانه سیب ) ثبت نام نمایند.
 2. پیگیری وصول تاییدیه تحصیلی مدارک مقاطع قبلی تا قبل از شروع نیمسال دوم سال تحصیلی 98 بر عهده دانشجو می باشد.

 

 

 

 

 

 

 

 

لطفا نظرات وپیشنهادات خود را به webadmin@shirazu.ac.ir ارسال نمایید.
دانشگاه شیراز - شیراز، ایران، ۱۳۹۴
طراحی و اجرا: بخش مهندسی و علوم کامپیوتر و فناوری اطلاعات،دانشگاه شیراز