دانشکده حقوق و علوم سیاسی

School of Law & Political Science

معارفه دانشجویان جدید الورود دانشکده حقوق و علوم سیاسی

مراسم معارفه دانشجویان ورودی  1397 دانشکده حقوق و علوم  سیاسی در روز دوشنبه مورخ  1397/7/16در سالن آمفی تئاتر دانشکده با تلاوت آیاتی چند از کلام روح بخش قرآن کریم و سرود ملی آغاز شد.

در ابتدا جناب آقای دکترابراهیم عباسی (ریاست دانشکده)، ضمن خوشامد گویی به دانشجویان ورودی، طی سخنانی به جایگاه والای دانشگاه شیراز و دانشکده حقوق و علوم سیاسی اشاره و معرفی کوتاهی از بخش ها و توانمندیهای دانشکده ارائه نمودند. ایشان در ادامه از جایگاه انجمن های علمی دانشجویی و سوابق فعالیت و درخشش این تشکل ها در جشنواره های مختلف سخن گفتند و دانشجویان را به مشارکت فعال در این انجمن ها دعوت کردند.

سپس معاون پژوهشی دانشکده جناب آقای دکترحیدری در خصوص جایگاه علم و پژوهش در دانشگاه و دانشکده اشاره نمود و از دانشجویان استفاده بهینه از دوران دانشجویی و قرار دادن اولویت اصلی خود به مطالعه و تحصیل علم و پزوهش وحضور در برنامه های علمی و پژوهشی دانشکده گردیدند.

پس از آن معاون آموزشی دانشکده جناب آقای دکتر ارغوانی به شرح پاره ای از قوانین و مقررات آموزشی دانشگاه پرداختند.

در ادامه کلیپی از انجمن های علمی پخش شد که در آن به معرفی این تشکلها  پرداخته شد و گوشه ای از توانمندی ها و فعایت های این انجمن ها به تصویر کشیده شد.

پس از آن جناب آقای دکتر رضایی رئیس مرکز دانشجویان استعداد درخشان دانشگاه به معرفی مرکز، شرایط عضویت و تسهیلات و خدمات آن به دانشجویان استعداد درخشان و نخبه پرداخت و در ادامه متذکر شدند که در حدود هفتاد درصد از دانشجویانی که سازمان سنجش هر سال بعنوان دانشجوی استعداد درخشان به دانشگاه معرفی می نماید از دانشجویان رشته حقوق این دانشکده می باشند و این نشان از توانمندی دانشکده در جذب رتبه های برتر علوم انسانی  است.

در ادامه روسای بخشها (آقایان دکتر فروغی، دکتر طلایی، دکتر مبین و دکتر قرشی) ضمن معرفی خود و بخش تحت مدیریت، هر کدام به تبین فعالیت ها، توانمیدی ها و برنامه های بخش خود پرداختند و از دانشجویان خواستند تا این مقطع از زندگی را آغازی برای موفقیت های زندگی بدانند و از فرصت های پیش رو حداکثر بهره را ببرند.

در پایان این جلسه از طرف مدیریت دانشکده هدایایی به دانشجویان ورودی واگذار گردید.

14:55 -دوشنبه ۱۳۹7/07/23

لطفا نظرات وپیشنهادات خود را به webadmin@shirazu.ac.ir ارسال نمایید.
دانشگاه شیراز - شیراز، ایران، ۱۳۹۴
طراحی و اجرا: بخش مهندسی و علوم کامپیوتر و فناوری اطلاعات،دانشگاه شیراز