ضمن عرض تبريك و خير مقدم و آرزوي موفقيت براي پذيرفته شدگان آزمون نيمه متمركز دكتري تخصصي سال تحصيلي ۹۷-۹۶ دانشگاه شيراز توجه پذيرفته شدكان محترم را به نكات زير جلب مي نمايد.

دانشجوی گرامی، فرآیند ثبت نام شما در دانشگاه شیراز به ۲ صورت ثبت نام اینترنتی و حضوری به انجام خواهد رسید که انجام هر دو نوع ثبت نام، الزامی است.

۱- ثبت نام اینترنتی:

این نوع ثبت نام از تاریخ چهارشنبه ۱۵/۶/۹۶ لغایت یکشنبه ۱۹/۶/۹۶ از طریق سایت دانشگاه شیراز به آدرس www.shirazu.ac.ir شروع خواهد شد. لازم است برای ثبت نام اینترنتی، حتماً از قبل، اسکن مدارک مورد نیاز که در ذیل این اطلاعیه آمده است تهیه شده باشد.

  ( عکس ۴×۳  با رزولوشن dpi۳۰۰ و فرمت jpg و بقیه مدارک با رزولوشن dpi۱۵۰ و فرمت jpg ).

توجه: حجم هریک از فایلهای بالا از KB  ۳۰۰ نباید بیشتر باشد.

ثبت نام اینترنتی شامل مراحل زیر است:

۱. ورود به سايت دانشگاه شيراز به آدرسwww.shirazu.ac.ir 
۲. مشاهده لینک ثبت نام پذیرفته شدگان در سایت دانشگاه شیراز و کلیک بر روی لینک ثبت نام
۳. درج شماره داوطلبی، شماره شناسنامه و کدملی و تأیید آن
۴. دریافت شناسه کاربری و رمز عبور و مشاهده لینک ورود به سیستم اتوماسیون آموزشی و تأیید آن

۵. مشاهده سیستم اتوماسیون آموزشی دانشگاه شیراز و درج شماره کاربری و رمز عبور و تأیید آن

۶. مشاهده دستورالعمل ثبت نام و مطالعه دقیق آن

۷.  تکمیل اطلاعات پایه به صورت صحیح و تکمیل تک تک فرم های ثبت نام و تایید آنها. بدیهی است که تکمیل هریک از فرم ها اجباری بوده و در صورت عدم تکمیل آن امکان ورود به فرم های بعدی وجود ندارد.

تذکر: کلیه مکاتبات با استفاده از اطلاعات پایه از طریق سیستم اتوماسیون آموزشی انجام می پذیرد. عدم تکميل فرم ها، يا درج اطلاعات غلط و يا به صورت ناقص موجب عدم ثبت نام نهايي ومشکلات آتی مي گردد و عواقب آن به عهده دانشجو خواهد بود.

ثبت نام حضوری:

پس از اتمام ثبت نام اینترنتی لازم است بر اساس زمانبندی که از طریق سیستم اتوماسیون آموزشی دریافت می نمایید، با دردست داشتن اصل و کپی مدارک لازم به دانشکده مربوطه شخصا" مراجعه نمایید.  شایان ذکراست انتخاب واحد نیمسال دوم ۹۶ منوط به ثبت نام حضوری و تایید نهایی تکمیل پرونده می باشد لذا تاکید می شود در تاریخ اعلام شده حتما" حضور داشته باشید.

ثبت نام حضوری ساعت ۱۲-۸ صبح و ۱۵-۱۳ بعداز ظهر خواهد بود.

توجه : عدم مراجعه پذیرفته شدگان در تاریخ تعیین شده برای ثبت نام به منزله انصراف از ادامه تحصیل تلقی خواهد شد. ضمناً حضور شخص پذیرفته شده برای ثبت نام الزامی است.

* مدارک لازم:

 ۱-اصل و یک برگ تصویر مدرک کارشناسي (ليسانس) مورد تاييد وزارت علوم، تحقيقات و فناوري يا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکي و يا شوراي عالي انقلاب فرهنگي که در آن معدل دوره کارشناسي (ليسانس) قيد شده باشد. به انضمام ریزنمرات مقطع کارشناسی.

۲- اصل و یک برگ تصویر مدرک کارشناسي ارشد (فوق ليسانس) یا دکتری حرفه ای مورد تاييد وزارت علوم، تحقيقات و فناوري يا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکي و يا شوراي عالي انقلاب فرهنگي(حداکثر تا تاریخ ۳۱/۶/۹۶) که در آن معدل دوره کارشناسي ارشد(فوق ليسانس) قيد شده باشد. به انضمام ریزنمرات مقطع کارشناسی ارشد.

تبصره ۱-  پذيرفته شدگاني که به دلايلي قادر به ارائه اصل مدرک کارشناسي ارشد (فوق ليسانس) یا دکتری حرفه ای نمي باشند لازم است اصل گواهي تاييد شده توسط دانشگاه يا موسسه آموزش عالي محل اخذ کارشناسي ارشد (فوق ليسانس) یا دکتری
حرفه ای با محتوای فرم الف موجود در وب سایت سازمان سنجش را ارائه نمایند. ضمنا ریزنمرات مقطع کارشناسی وکارشناسی ارشد الزامی است.

۳- اصل شناسنامه و کارت ملي و دو سري فتوکپي از تمام صفحات آنها

۴- ۶ قطعه عکس تمام رخ ۴×۳ تهيه شده در سال جاري

  تبصره : ۱۲ قطعه عکس ۴×۳ تهيه شده در سال جاري منحصراً برای برادرانی که با توجه به ضوابط پس از ثبت نام در مؤسسه آموزش عالی برای آنان معافیت تحصیلی صادر می گردد.

۵-ارائه مدرکي که وضعيت نظام وظيفه آنها را با توجه به بند «مقررات وظيفه عمومي» مندرج در صفحه ۳ دفترچه راهنماي ثبت نام و شرکت در آزمون ورودي دکتري « ph.D » ( نيمه متمرکز ) سال ۱۳۹۶ مشخص کند (براي برادران).

۶-حکم مرخصي سالانه يا موافقت کتبي و بدون قيد و شرط سازمان متبوع براي کارمندان دولت.

۷-ارائه معرفي نامه رسمي مبني بر واجد شرايط بودن براي استفاده از امتياز ويژه مربيان رسمي قطعي و رسمي آزمايشي
وزارت علوم تحقيقات و فناوري . این سهمیه شامل مربیان رسمی قطعی و رسمی آزمایشی دانشگاه ها ، موسسات آموزش عالی وابسته به وزارت علوم تحقیقات و فناوری که پذیرش دانشجوی آنها از طریق آزمون سازمان سنجش آموزش کشور صورت می پذیرد، می باشد.
  

۸- واريز مبلغ -/۸۰۰۰۰۰ ريال( هشتصد هزار ريال) بابت وجه ثبت نام قابل پرداخت به صورت اينترنتي از طريق رمز دوم کارت هاي عابر بانک، بانک  هاي عضو شتاب (درفرم پرداخت اینترنتی وجه ثبت نام در فرایند ثبت نام)

تأکید می شود وجه ثبت نام حتما" بایستی از طریق اینترنت به حساب مربوطه واریز شده و به هیچ عنوان در ثبت نام حضوری قابل پرداخت نیست. ضمنا وجه پرداخت شده به هیچ عموان مسترد نمی گردد.

۹-فرم مخصوص معدل و تعداد واحدهای گذرانده دانشجویان سال آخر دوره های کارشناسی ارشد و یا دکترای حرفه ای متقاضی شرکت در آزمون ورودی دوره دکتری (Ph.D) سال ۱۳۹۶ مندرج در دفترچه ثبت نام مقطع دکتری ۹۶ استخراج در سایت سازمان سنجش آموزش کشور به انضمام ریز نمرات دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد

 قابل توجه دانشجویان مشمول نظام وظیفه:

                  - کلیه دانشجویان مشمول نظام وظیفه  لازم است علاوه بر مدارک مربوط به ثبت نام که در بالا  ذکر گردیده مدارک زیر جهت تشکیل پرونده نظام وظیفه تهیه و به پلیس +۱۰ مراجعه نمایند و فرم ثبت نام اولیه را از پلیس + ۱۰ اخذ و در روز ثبت نام حضوری به همراه داشته باشند.

                 -  دونسخه پرینت فرم تکمیل شده درخواست معافیت تحصیلی (دریافت از فرایند ثبت نام)

                - یک نسخه پرینت تکمیل شده مشخصات فردی مشمول جهت صدور مجوز ثبت نام ( دریافت از فرایند ثبت نام)

                - یک نسخه کپی کارت ملی

                - یک نسخه کپی شناسنامه

                - یک نسخه کپی آخرین مدرک تحصیلی

                - یک قطعه عکس رنگی زمینه سفید پرسنلی

*تذکر: آدرس پلیس+۱۰ در ذیل این اطلاعیه درج گردیده است.

توجه:

  1. کلاس ها از روز ۲۵/۶/۹۶ شروع خواهد شد.
  2. جهت اطلاع از برنامه درسی ترم اول ۹۶ بلافاصله پس از ثبت نام اینترنتی به بخش مربوطه مراجعه نموده و برنامه درسی هفتگی خود  را دریافت نمائيد۰
  3. دانشجویان عزیز خوابگاهی می بایست در پورتال دانشجویی صندوق رفاه(bp.swf.ir)طبق فایل راهنمایی که در فرایند ثبت نام اینترنتی قرار داده شده است، هزینه خوابگاه را پرداخت و رسید پرداختی را در تاریخ ۲۴/۶/۹۶ جهت تکمیل ثبت نام خوابگاه و اخذ مجوز ورود به خوابگاه در پشت تالار فجر، سالن ۱۵ خرداد  واقع در مجموعه پردیس ارم از ساعت ۸ تا ۱۷ تحویل اداره خوابگاه ها نمایند. بدیهی است در صورت عدم پرداخت هزینه خوابگاه و عدم حضور شخص دانشجو در تاریخ اعلام شده، اداره خوابگاه ها هیچ گونه مسئولیتی در قبال ارائه خوابگاه به دانشجویان ورودی جدید نخواهد داشت. ضمناً برای اطلاع از روند اخذ خوابگاه و اطلاعیه های مربوط به اداره رفاه و اداره خوابگاه دانشگاه شیراز می توانید به آدرس کانال تلگرام زیر مراجعه فرمائید.          

                                                                                                                                @Khabgah shirazu

@Refah shirazu   

۴-  جهت دریافت کارت دانشجویی در تاریخ ۲۴/۶/۹۶ به آدرس پشت تالار فجر، سالن ۱۵ خرداد واقع در مجموعه پردیس ارم از ساعت ۸ تا ۱۷ مراجعه نمایید.

* کلیه پذیرفته شدگان مقطع دکتری پرديس خودگردان دانشگاه  جهت ثبت نام به سایت واحد بین الملل به آدرسSUID.shirazu.ac.ir  قسمت اخبار و اطلاعات مراجعه نمایند.

* ثبت نام ممتازین متعاقبا" اعلام می گردد.

پاسخ گويي به مشکلات ثبت نام اينترنتي:

ادرس پست الکترونيک  sessadmin@shirazu.ac.ir  

پاسخ گویی جهت اطلاع از مدارک ثبت نام: از طریق دانشکده و بخش های مربوطه صورت می پذیرد.

خواهشمند است فایل اسامي کارشناسان دانشکده ها و شماره تلفن و آدرس را مطالعه فرمایید.     

 

                   مدیریت امور آموزشی دانشگاه شیراز            

مشخصات دفاتر پليس + ۱۰

رديف

نام شهر

نام دفتر

كد دفتر

آدرس دفتر

شماره تماس

۱

شيراز

عدالت

۷۱۱۱۱۲

چهارراه عدالت به طرف دارالرحمه – ۵۰ متر بالاتر از داروخانه دكتر ممتحن سمت راست جنب پل عدالت

۳۸۲۶۴۲۰۱

۲

شيراز

صنايع

۷۱۱۱۲۲

بلوار صنايع – بعد از زير گذر – كوچه ۳۶ – معروف به كوچه بهداشت

۳۶۲۴۰۲۸۱

۳

شيراز

مدرس

۷۱۱۱۲۱

بلوار مدرس – خيابان كاوه – پلاك ۳۰

۳۷۲۶۰۶۷۵

۴

شيراز

پاسداران

۷۱۱۱۱۹

بلوار اميركبير – چهارراه شهيد باهنر – مجتمع اميركبير – ط ۲ – واحد ۲۰۴

۳۸۲۰۶۱۱۰

۵

شيراز

معلم

۷۱۱۱۱۳

ابتداي بلوار پاسداران – روبروي پمپ بنزين معلم – جنب كتابخانه دانش آموز – پ ۷۱

۳۶۳۱۲۷۵۵

۶

شيراز

كريمخان

۷۱۱۱۱۴

بلوار مدرس – بلوار رازي – روبروي كميته امداد

۳۷۳۵۱۸۸۸

۷

شيراز

لطفعلي خان

۷۱۱۱۱۷

شيراز – ميدان كلبه – روبروي مجتمع جهانگردي

۳۷۳۰۱۱۰۰

۸

شيراز

مدرس

۷۱۱۱۱۶

فلكه اطلسي – به طرف پل پاركينگ – روبروي بيمارستان دكتر مير حسيني
 (بلوار هجرت)

۳۲۲۸۳۴۳۱

۹

شيراز

دانشجو

۷۱۱۱۱۸

چهارراه بنفشه – جنب ايستگاه آلبالو به طرف پارك خلدبرين

۳۲۳۶۰۱۰

۳۲۶۰۰۱۱

۳۲۶۰۰۱۲