Shiraz University Central Library & Documentation Center

واحد مجموعه ها

 

 

خانم پاسالاری  پایان نامه 36134348 Mpasalari@rose.shirazu.ac.ir
آقای بردبار   کتاب های فارسی وعلوم تربیتی 36134319 Shahram.bordbar@ymail.com
خانم رودکی کتاب های لاتین 36134315 Mkyroodaki@yahoo.com
خانم صالحی    کتاب مرجع و عربی 36134316 Zsalehi5780@gmail.com
آقای جهانفرد نشریات 36134324 N.jahanfard@yahoo.com
آقای غضنفری نسخ خطی 36134322 Eghazanfari@rose.shirazu.ac.ir
خانم کسایی خاص: پوپ -سازمان ملل -عباسپور-ادبیات کودک و جمعیت شناسی 3613432 Nahidkasaee@yahoo.com
خانم رزم ارا اهدایی 36134337 Mrazmara@rose.shirazu.ac.ir
خانم ابراهیمی روشندلان 36134339 Ebrahimisomayeh@yahoo.com
خانم سروقد سمعی بصری 36134331 Asarvghad@rose.shirazu.ac.ir

 

لطفا نظرات وپیشنهادات خود را به webadmin@shirazu.ac.ir ارسال نمایید.
دانشگاه شیراز - شیراز، ایران، ۱۳۹۴
طراحی و اجرا: بخش مهندسی و علوم کامپیوتر و فناوری اطلاعات،دانشگاه شیراز