Shiraz University Central Library & Documentation Center

واحد های فنی

 

خدمات فنی کتاب

خانم نصرت تاج شهریزی

36134346

Z1sharif@yahoo.com

خانم مهتاب دهقان

36134334

Mdehghan@rose.shirazu.ac.ir

خانم ثریا شیخ پور شیرازی

36134335

Golnazshirazi@yahoo.com

خانم انسیه مدنیان

36134345

Madanian-ah@yahoo.com

 
 

خدمات فنی رایانه

خانم زهرا مرادی

36134331

Zmoradi@rose.shirazu.ac.ir

خانم سمیه ابراهیمی

36134339

Ebrahimisomayeh@yahoo.com

خانم افسون سروقد

36134311

Asarvghad@rose.shirazu.ac.ir

 
 

خدمات سفارشات کتاب و نشریه

خانم مهرنوش رزم ارا

36134337

Mrazmara@rose.shirazu.ac.ir

 
 
 

خدمات سفارش و فراهم اوری پایگاه های اطلاعاتی

خانم طاهره آریانا

36134344

Tariana@rose.shirazu.ac.ir

 
 

خدمات فنی نشریه

خانم فروغ پورعماد

36134336

Fpouremad@yahoo.com

 
 

خدمات فنی پایان نامه

خانم مریم پاسالاری

36134348

Mpasalari@rose.shirazu.ac.ir

 
 
 

لطفا نظرات وپیشنهادات خود را به webadmin@shirazu.ac.ir ارسال نمایید.
دانشگاه شیراز - شیراز، ایران، ۱۳۹۴
طراحی و اجرا: بخش مهندسی و علوم کامپیوتر و فناوری اطلاعات،دانشگاه شیراز